Knižní bazar

08.11.2018 20:03
V sobotu 10. listopadu se koná poslední letošní knižní bazar. Zveme všechny milovníky starších knih. Přijďte se podívat, jestli neobjevíte nějaký knižní poklad, který Vám doma chybí.

Kreslení pravou hemisférou

22.10.2018 11:53
Myslíte si, že neumíte kreslit? Přijďte se přesvědčit, že každý se to dokáže naučit. Zveme vás na kurz kreslení pravou hemisférou, který bude probíhat tři listopadové soboty odpoledne. Pokud o kurz máte zájem, napište nám email, zavolejte nebo osobně se zastavte rezervovat si místo. Počet účastníků...

Knižní bazar

18.10.2018 09:42
Zveme všechny milovníky starších knih na další knižní bazar, který se koná v sobotu 20. října 2018 od 9.00-14.00 v přednáškovém sále Panského dvora.