ČTE CELÁ RODINA ANEB ČTENÁŘI ZASTAV SE

01.02.2016 13:27

Městská knihovna Kunovice spolu s městem Kunovice přináší nový projekt Čte celá rodina aneb čtenáři zastav se. Projekt je určen především pro rodiny s dětmi, ale i celou širokou veřejnost. A co se bude dít? Budou se promítat pohádky, číst celé rodiny, hrát hry, čekají vás soutěže. Jako doplnění probíhajících akcí jsou pro veřejnost zpřístupněny dvě knihovničky. Jedna se nachází v Klubovně Areálu Jízdy králů Kunovice a druhá v Komunitním centru Kunovice. Knihovničky nabídnou možnost bezplatného zapůjčení knih a časopisů a fungují na principu - „vezmi si a dej“. Můžete si odnést jakoukoliv knihu nebo časopis, knihy, které nepotřebujete, tu můžete naopak zanechat. Nebo si můžete jen tak udělat pohodlí a v klidu se začíst. A kdy to celé propukne? Přijďte s námi zahájit projekt Čte celá rodina do Areálu Jízdy králů Kunovice a to v sobotu 13. 2. 2016 od 14 hodin. A další nejbližší akce, na které se můžete v rámci projektu těšit? Např. na Týden čtení - 1. - 6. 3. 2016 nebo pro děti chystáme Naučnou stezka a čtení v Areálu Jízdy králů Kunovice na Noc s Andersenem - 1. 4. 2016. Srdečně zveme! Více informací na jednotlivých plakátech.