NOC S ANDERSENEM 2015

09.02.2015 15:49

Téma 4. ročníku pohádkové noci s Andersenem, která se v Městské knihovně Kunovice uskuteční v pátek 27.3.2015, bude v duchu komiksů a komiksových hrdinů. Děti, které se budou chtít přihlásit, musí kromě vyplněné přihlášky, musí se aktivně zůčastnit literární čtenářské soutěže - Čtenářské pasy - 4. ročník. Ta bude probíhat od února do října 2015. V pátek 20. března bude zveřejněno 12 dětí, které se mohou přihlásit do komiksové Noci s Andersenem. Poté je nutné si co nejdříve vyzvednout přihlášku a další pokyny. Pro malé účastníky bude přichystána noční naučná stezka po stopách komiksových hrdinů, která se uskuteční v Leteckém muzeu Kunovice, dále promítání, čtení pohádek, tvořivé dílny a spousta dalšího.