VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - BLIŽŠÍ INFORMACE

23.02.2017 15:18

Výtvarná soutěž s názvem „Moje letní čítárna pod širým nebem“ aneb navrhni si svůj prostor pro čtení, proběhne od 20. března do 26. května 2017. Miluješ knihy a rád/a čteš? Baví tě zároveň malovat, kreslit či modelovat a máš dostatek fantazie? Právě pro tebe je určena tato výtvarná soutěž, při které můžeš navrhnout letní čítárnu za Komunitním centrem v Kunovicích. Zúčastnit se můžeš ve dvou věkových kategoriích:

I. kategorie - 10 - 14 let

II. kategorie - 15 - 20 let

Své práce můžete odevzdat osobně v městské knihovně Kunovice nebo poštou na adrese Městská knihovna Kunovice, panská 24, 686 04 Kunovice. Na obálku připište heslo Soutěž - „Moje letní čítárna pod širým nebem“. Přijímáme obrázky všech formátů, materiálů a různých výtvarných technik - malba, kresba, modelování apod. nezapomeňte k obrázku přidat papír se svým celým jménem, adresou, adresou školy/zaměstnání a platným kontaktem! (email, telefon). Všechny obrázky budou součástí výstavy v Městské knihovně Kunovice a vybrán bude nejlepší návrh během června, který se i zrealizuje! Po ukončení výstavy je možné si práce vyzvednout. Odměněni budou tři nejlepší v dané kategorii.