Knižní bazar ZRUŠEN

06.04.2018 11:30
Bohužel z důvodů nemoci se knižní bazar ruší. O novém termínu vás budeme včas informovat.

Origami Velikonoce

27.03.2018 12:09
Hledáte program pro děti na Velikonoce? Pošlete je ve čtvrtek dopoledne do knihovny. Budeme vyrábět papírové velikonoční ozdoby. Veškerý potřebný materiál bude k dispozici ZDARMA. Těšíme se na všechny malé i velké čtenáře.

Hýlom, hýlom! - SOUTĚŽ

18.03.2018 14:01
Hýlom, hýlom! Městská knihovna Kunovice vyhlašuje SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ SOUBOR VYVOLÁVEK K JÍZDĚ KRÁLŮ. Vyvolávky – krátká rýmovaná provolání, kterými jezdci jízdy králů při projíždění městem častují přihlížející, jsou vlastně velmi specifickým miniaturním slovesným útvarem. Někdy jsou laskavé, jindy...