Deskohraní

02.10.2018 11:24
Zveme všechny milovníky her na deskohraní, které se uskuteční v pondělí 8. října 2018 od 16.-18.00 v knihovně. Představíme vám nové hry, které jsme do knihovny za účelem půjčování zakoupili. A hned od úterý si je můžete půjčovat i domů. Každý čtenář starší 15 let si může půjčit až 2 hry na 30 dní,...

Týden knihoven

25.09.2018 08:21
Od 1.-7. října 2018 se bude konat již 22. ročník Týdne knihoven, do kterého se zapojuje i naše knihovna. Pro nové i stávající čtenáře jsme připravili hned několik akcí. Těšíme se na Vás.

Knižní bazar

19.09.2018 13:46
V sobotu 22. září 2018 zveme všechny milovníky starších knih a časopisů na knižní bazar, který se bude opět konat v přednáškovém sále Panského dvora od 9. - 14.00.