Březen měsíc čtenářů

02.03.2020 09:15
Jako již tradičně, i v letošním roce jsme pro vás připravili řadu zajímavých akcí v rámci Března - měsíce čtenářů. Po celý měsíc registrujeme nové čtenáře ZDARMA a zapomnětlivým čtenářům odpouštíme poplatek za upomínku.

Orkafář, šlejfíř a sicař

27.02.2020 09:19
Milí čtenáři, zveme vás na besedu s Radovanem Jančářem nad nově vydanou knihou o starých řemeslech. Akce se koná ve čtvrtek 5. března 2020 od 17:00 v prostorách knihovny. Vstup je zdarma. Těšíme se na vás.

První krůčky ke knihám

10.02.2020 10:00
V úterý 18. února 2020 v 9:00 se uskuteční První krůčky ke knihám. Zveme všechny malé čtenáře a jejich rodiče na pohádku a drobné vyrábění. Těšíme se na vás.