BESEDA V KNIHOVNĚ

22.03.2019 10:09
Zveme Vás na besedu se členy autorského kolektivu, který pracoval na pozoruhodné dvoudílné publikaci Kunovice, která byla veřejnosti představena začátkem letošního roku. Těšíme se na Vás!

Večírek s Andersenem

21.03.2019 10:53
Milé děti, opět po roce vás zveme na jedinečný večírek v knihovně, který se uskuteční v pátek 29. března od 16:00 do 19:00. Akce je určena pro školáky 1. - 5. třída. Těšíme se na vás. P.S. Dobrou náladu a chuť si hrát s pohádkami s sebou.

Knižní bazar

14.03.2019 09:14
V sobotu 16. března 2019 se uskuteční další knižní bazar. Bude probíhat na Panském dvoře v přednáškovém sále od 9.00-14:00. Hledáte-li nějaký starší titul, který již není na pultech knihkupectví, třeba jej objevíte tam.