Nedostupné čtenářské konto a nové průkazky

26.04.2018 11:58

Milí čtenáři,

v knihovním výpůjčním systému došlo k drobným změnám, které se mimo jiné týkají i přečíslování Vašich průkazek. Z tohoto důvodu v současné době probíhá výměna všech starých průkazek za nové, tato výměna je ZDARMA a uděláme Vám ji automaticky při nejbližší návštěvě knihovny. Stejně tak, pokud nemůžete průkaz najít, tak Vám vystavíme novou a ZDARMA, bez nutnosti platit za ztrátu průkazu.

Bohužel do doby, než budete mít nový průkaz se nepřihlásíte do svého čtenářského konta, protože již nefunguje na staré číslo. Nemůžete si tedy vzdáleně prodloužit výpůjčky, rezervovat knihy ani vypůjčit e-knihu. Pokud potřebujete některý z těchto úkonů udělat volejte nebo pište na email, budeme se Vám snažit  pomoci. Za vzniklé nepříjemnosti se omlouváme.

Pro nový průkaz čtenáře se můžete zastavit kterýkoli výpůjční den od 9 - 17.00, v pondělí dokonce až do 18.00.

Těšíme se na Vás.