Otvíráme knihovnu

24.04.2020 16:53

V pondělí 27. dubna znovu otevřeme knihovnu. Z důvodů ochrany vašeho i našeho zdraví jsme museli učinit několik změn v chodu knihovny. A jako všechno v tuto dobu, teprve čas ukáže, nakolik jsme rozhodli správně, a také je možné, že se tato opatření budou postupně měnit. Doufáme, že směrem k původnímu-normálnímu režimu. Věříme ale, že u vás nalezneme pochopení pro tyto změny.

Chtěli bychom vás požádat o maximální ohleduplnost. Pokud je to možné, vyberte si knihy v klidu domova v online katalogu, zadejte si objednat odložení, my vám je připravíme a čas strávený v knihovně tak minimalizujete na ještě kratší dobu. Stejně tak si můžete knihy objednat i emailem nebo telefonicky. Budeme se snažit vyjít vám maximálně vstříc.
Kromě níže uvedených pravidel také prodlužujeme všechny aktuální výpůjčky do 31. května a po celý květen nebudeme vybírat poplatky za upomínky. Chceme tak předejít prvotnímu návalu, který by mohl vzniknout z obavy, abyste neplatili upomínku.
Bohužel z hygienických důvodů pozastavujeme výpůjčky deskových her, stejně jako přístup v knihovně na počítače.
Na závěr přidáváme odkaz na nově zakoupené knihy: https://bit.ly/Knihy03_04_20
O dalších změnách vás budeme informovat.
Těšíme se na vás.